Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

MARIUSZ MARĆ

INSTRUCTOR

Systemę Ryabko ćwiczę od 2017 r. Urzekła mnie jej wszechstronność i płynność. Brak jest tam konkretnych technik, a wszystkie ruchy których się uczymy opierają się na biomechanice ciała. Uwalnia to od myślenia schematami i kombinacjami i pozwala skupić się na przeciwniku. Zapewnia jego lepsze czucie. Nie zaprzecza to jednak w żaden sposób temu, czego nauczyłem się podczas 12 lat trenowania Karate Kyokushin, które nadal ćwiczę. Systema i Karate uzupełniają się wzajemnie. Odnoszę nawet wrażenie, iż Systema stanowi niejako podstawę na którą nałożone zostało Karate.
Systema pozwoliła mi lepiej poznać samego siebie i zwiększyła moją odporność na stres. Zmieniła również moje postrzeganie innych ludzi. Powyższe umiejętności z powodzeniem wykorzystuję w życiu zawodowym bowiem jako radca prawny niemal codziennie spotykam się z sytuacjami stresowymi, a lepsze zrozumienie ludzi pozwala mi utrzymać z klientami prawidłowe relacje.
Treningi Systemu uwolniły mnie w znacznej mierze od zbędnych napięć spowodowanych siedzącą pracą, jak i siłowym wykonywaniem technik podczas treningów karate.
Systeme Ryabko mogę polecić wszystkim, niezależnie od poziomu sprawności czy zaawansowania każdy znajdzie coś dla siebie - dla niektórych będzie to pozbycie się bólu pleców lub przywrócenie sprawności, dla innych doskonalenie posiadanych umiejętności. Niektórzy mogą znaleźć w treningach spokój i ucieczkę od rzeczywistości lub możliwość przekroczenia własnych granic.
A ty? Co znajdziesz podczas naszych treningów? Przyjdź i przekonaj się sam/a.
Niezależnie od powodów które cię do nas przyprowadzą gwarantuję Ci jedno – masę dobrej zabawy i możliwość poznania samego siebie.
Osu!

CERTYFIKATY

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka. Jeśli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki.